STAŇ SE NAŠÍM PARTNEREM. Nabízíme pracovní příležitost pro ty nejlepší z vás

Pokud chcete být součástí silné a stabilní značky, která je garancí kvality a jistoty pro všechny zúčastněné strany obchodu, čtěte dál.
Jan s Terezou nabidka prace
2 minut čtení

Od samého začátku stavíme systém naší práce na jasné a srozumitelné komunikaci s klientem. Důraz klademe na hlubokou lidskost, vnímání potřeb, nenásilnou komunikaci a vysoký standard nabízených služeb, za kterým se skrývá cenné know-how. Díky tomu se nám povedlo za velmi krátkou dobu vybudovat stabilní značku, Jan s Terezou – Finance v péči profíků, která je garancí kvality a jistoty. 

Jan Samarek a Tereza Valentova
Bc. Jan Šamárek s Terezou Šamárkovou

Všechny tyto aspekty nás však dostaly do bodu, kdy je poptávka po našich službách větší, než jsme reálně schopni stíhat. Narážíme na naše časové limity. A to je jedním z hlavních důvodů, proč otevíráme novou pracovní pozici pro 1 až 2 obchodníky/obchodnice. 

Jak vnímáme finanční poradenství 

Finanční poradenství nemá v ČR špatnou pověst pro nic za nic. Model „90. let“ rychlého zbohatnutí na své rodině a známých napáchal obrovské škody. Díky tomu se není čemu divit, že se hodně lidí vyhýbá poradcům jako čert kříži. Model „90. let“ se však stále hojně využívá a finanční poradci (hypoteční poradci/investiční poradci) tak často tráví hodiny u nástroje zvaný telefon, aby přesvědčili potenciální klienty ke schůzce. Tento systém sice funguje, to však neznamená, že je efektivní. 

Z toho důvodu využíváme moderních technologií systémů práce. Z funkčních zdrojů získáváme kvalitní kontakty, u kterých je cílem vyřešit primární potřebu člověka, a to zabezpečení „vlastní střechy nad hlavou“. Primárně se tedy zaměřujeme na hypoteční úvěry, na které se nabalují další produkty. Díky tomuto komplexnímu řešení máme dlouhodobé klienty, kteří na své životní cestě využívají našich služeb. Jsme pro ně oporou a průvodci v řešení velkých životních rozhodnutí týkajících se peněz. 

Jelikož peníze zasahují do všech životních rovin a díky tomu i do nejniternějšího soukromí, je důležité brát svou profesi naprosto zodpovědně a profesionálně.

Finanční poradenství vnímáme jako své poslání a přesně takového člověka hledáme. Hledáme partnera, který spojí svou vizi s naším oborem.

hledame obchodnika
Hledáme partnera, který spojí svou vizi s naším oborem

Hledáme partnera do našeho týmu, který:

 • ve své současné práci naráží na omezení (finanční, vztahové, kariérní, vzdělávací) a hledá změnu
 • je růstově založený – přemýšlí v čem může uspět a podle toho koná 
 • je ve věkové hranici od 19 do 40 let
 • má alespoň maturitu
 • chce podnikat na své IČ (nenabízíme fixní podmínky)
 • je časově flexibilní a odolný vůči psychické zátěži
 • má zkušenosti s podnikáním nebo prodejem (bereme jako výhodu, ne podmínku)

Jelikož máme přesné požadavky a nároky na osobnost a chceme opravdu vybrat toho nejlepšího z vás, výběrové řízení bude probíhat za pomoci zkušeného mentora, kouče a personalisty s více jak 20letými zkušenostmi.

Našemu novému partnerovi nabízíme:

 • Přesný a konkrétní systém začlenění a zaškolení, který vás provede od úplného začátku až po samostatného obchodníka. Využíváme k tomu vzdělávací systém společnosti Broker Consulting a náš vlastní vzdělávací systém, tedy know-how, které získáváme z externích zdrojů.  
 • Garanci, že omezení naleznete pouze v sobě samotném. Systém máme nastavený tak, abyste nenarazili na limity odshora (od vedení), ale pouze na vlastní.
 • Zdroje kvalitních kontaktů. Máme stálé poptávky a doporučení od našich spokojených klientů, tipařů, realitních makléřů, ze samotného webu, sociálních sítí a speciální služby „Asistence při koupi nemovitosti“. 
 • Nadstandardní finanční ohodnocení, které se odvíjí od vaší motivace.
 • Práci v mladém, přátelském a motivujícím kolektivu. Do našeho ředitelství spadá cca 70 obchodníků v lokalitě Opava, Ostrava a okolí. Celá firma Broker Consulting pak čítá cca 1500 obchodníků a manažerů. 
 • Nástup od 1. 5. 2021.

První veledůležitý krok, který musíte udělat:  

Pokud jste dočetli až dokonce, určitě tušíte, že nehledáme jen tak někoho. Hledáme opravdového partnera. Člověka, který je připravený stát se dlouhodobým členem našeho týmu. Toho nejlepšího z vás.

napiste svuj zivotopis
První krok, který musíte udělat – pošlete nám svůj životopis

Pokud vám intuice říká, že jste to právě vy, pošlete nám svůj životopis na tuto adresu: jan.samarek@bcas.cz

Jan s Terezou
Jan s Terezou

Poradíme a pomůžeme k finanční hojnosti

Nezávazná poptávka