Děláme kvalitní práci
a takto ji lidé oceňují

Než jsem narazil na Honzu Šamárka, prošel jsem dosti trnitou cestičkou finančních poradců nejmenovaných renomovaných společností. Finanční poradenství nemá u nás špatnou pověst pro nic za nic. Většina poradců toho ví žalostně málo, sami to co hlásají nedělají, jediným jejich cílem je uzavřít řadu smluv, které jsou výhodné maximálně pro ně samotné. Co vám budu vyprávět, určitě to znáte… Tajně jsem doufal, že musí existovat i výjimky a že se mi k někomu takovému podaří dostat. Lidský, férový, proaktivní, vzdělaný, zkušený, s perfektním přehledem trhu a smyslem pro detail. Honza mě uchvátil už na první seznamovací schůzce s velkým blokem, po kterém jen svištělo jeho psací péro, na kterém mi vše detailně rozkresloval a vysvětloval, jako ještě nikdo předtím.

Pod palbou mých dotazů po třech, čtyřech hodinách popsal několik stran a já věděl, že budu v dobrých rukou. Velmi jsem v průběhu analýzy ocenil, že to co hlásá, sám aktivně využívá, používá, vlastní a má tak s mnohým své vlastní osobní zkušenosti. Další procesy šly jako po másle. Podařilo se nám zefektivnit mé pojistky, rozšířit a diverzifikovat portfolio dlouhodobých investic a poskytnout cenné rady pro budoucí nákup nemovitosti pro osobní i investiční užití. Těším se na budoucí kroky a spolupráci, která nás čeká. Tímto oběma moc děkuji.
Jsem herec a zpěvák na volné noze. Hraji po celé republice. Nevím dne ani hodiny, kdy mi odejde hlas, někdo nezaplatí gáži, vyteče olej z auta... Kvalitní finanční poradenství, plán rezerv i investic je při mém životním stylu nadmíru důležitý. A v tom mi už pár let skvěle pomáhají Honza s Terkou. Bez váhání je všem doporučuji.
Lukáš Adam herec
Lukáš Adam
Herec
Jistota, kterou vám jejich služby dodají, není jen pocitem. Je opravdu pevnou půdou pod nohama. Tak pevnou, že se vám otevřou nejedny dveře do světa finančně stabilního života. Nedůvěra a neřešitelnost, najít ty správné partnery pro vaše finance, je v momentě pryč. Honza s Terezou jsou prostě boží!
Po první negativní zkušenosti s finančním poradcem, který nám nebyl schopen za půl roku jednání vyřešit hypotéku, pouze jsme sjednali životní pojištění, které bylo nakonec nevýhodné, jsme na doporučení přešli k Terez s Honzou. Honza nám všechno poctivě a srozumitelně vysvětlil, proto jsme věděli, že on je správnou volbou. Během prvních schůzek jsme upravili stávající životní pojištění a vyřídili šetření do budoucna. Dále Honza komunikoval s bankou a úřady. O všem nás neustále informoval. Všechny komplikace snáze vyřešil a za nedlouho byla hypotéka sjednaná. Po pozitivních zkušenostech jsme Honzu s Terez doporučili i rodičům, kterým upravil spoustu věcí k lepšímu. Velmi oceňujeme jejich poctivost a spořádanost ve věcech. S radostí budeme nadále jejich služby využívat.
Adam Heider a Lucie Baranková
Strojní inženýr a mateřská dovolená
Vlastní bydlení? Bylo by to super, ale kde na to vzít peníze? Jedině si vzít hypotéku, ale v těchto podmínkách? Kde vzít těch 20 %? Tyhle otázky jsme si s manželem kladli hodně dlouhou dobu. Bydleli jsme v nájmu. Nebylo to špatné, ale ten pocit „rvát" peníze do cizích kapes nás neuspokojoval. Nezbývalo nám tedy nic jiného, než si vzít hypotéku. Nevěděli jsme však o ní vůbec nic. Měli jsme ale to štěstí, že jsme narazili na Honzu s Terkou, kteří nás do světa hypoték zasvětili a pomohli nám si ji vzít. Po pár schůzkách jsme hypotéku podepsali a za pomoci Martina Špalka jsme sehnali byt podle našich představ. Teď už si hovíme v novém a hlavně vlastním bytečku. Jsme moc vděční za veškerou pomoc, kterou nám Honza, Terka a Martin věnovali.
Eva a Marek Kalužíkovi
Skladnice a bachař
V březnu 2020 jsme se rozhodli ke koupi rodinného domu. Jelikož jsme oba lékaři a máme málo času, naší představou byla stavba na klíč. Společnost Broker Consulting a realitní makléřky Sandra Břemková s Michaelou Křížkovou nám představily velmi dobrou nabídku v požadované lokalitě. Veškerá jednání byla přátelská, korektní a v námi preferovaných termínech.

S vyřízením hypotéky nám zásadně pomohli hypoteční specialisté Jan Šamárek s Terezou Valentovou. Přes veškerá úskalí v období „koronakrize“ se díky jejich nasazení povedlo požadovanou hypotéku dostat a my si tak splnili sen v podobě nového bydlení v rodinném domě. Přístup Honzy s Terezou je dle našeho názoru skvělý – s velkým zájmem o klienty, což nemusí být vždy standardem. Nemalá pomoc byla také v podobě založení kvalitního životního pojištění pro nás oba a pojištění bytu pro ručení k hypotéce. Velmi doporučujeme využití profesionálních služeb Broker Consulting a jejich hypotečních specialistů. Naše zkušenost byla výborná.
MUDr. Marek Plášek a MUDr. Petra Pizurová
Doktoři
Banky, pojišťovny, finanční společnosti a jejich úlisní „poradci”, kteří na nás chtějí jen vydělávat. Tisíce produktů, nekonečných dokumentů, smluv, podmínek, polopravd a lží... Byrokratický svět, který nám vůbec nevoní. Neobejdeme se však bez něj. Své životní cíle si chceme plnit a bez kvalitních finančních produktů to jednoduše nejde. Proto jsme opravdu vděční, že spolupracujeme s Honzou a Terkou. Jsou etickou i profesionální elitou v tomto jinak ne moc férovém oboru. Teď už nemusíme vůbec ztrácet čas hledáním a ověřováním informací = dělají vše za nás a mají naši 100% důvěru. Víme, že společně nastavený finanční plán je ideální pro naše potřeby a je funkční. Oceňujeme ho obzvlášť teď, kdy řešíme hypotéku. Nedovedeme si vůbec představit, že bychom všechno to peklo okolo zvládali sami. Honza s Terkou přesně ví, co a proč dělají. Navíc, díky jejich doporučení spolupracujeme s Jiřím Žákem, realitním makléřem, který nás stejně kvalitně zastupuje a doprovází v hledání ideální nemovitosti. Máte naše velké DÍKY.
Ing. Tomáš Habr a Mgr. Valentýna Macková
Copywriter a online lektorka jazyků
Nikdy jsme neměli pozitivní pohled na „pojišťováky" a finanční poradce. Vždy jsme měli za to, že si budeme finance spravovat sami. Honza nám byl sice doporučen, ale i tak jsme byli skeptičtí a mysleli jsme si, že naše první schůzka bude zároveň i poslední. Nemohli jsme se však více mýlit. Honza nás přesvědčil svými znalostmi a schopností jednotlivé produkty vysvětlit a doporučit tak, aby nám opravdu vyhovovaly. Během naší spolupráce nám zajistil kvalitní povinné ručení, penzijní připojištění a životní pojistku. Jako největší pozitivum vnímáme čerstvě uzavřenou hypotéku, kde nám vyjednal solidní úrokovou sazbu a odhady zdarma. Navíc jsme museli řešit vlastní zdroje ve výši 20 % – tady nám Honza pomohl se zástavou jiné nemovitosti. Nejvíc si ale vážím spolupráce, kdy stačí poslat e-mail či zavolat s nějakým dotazem a vždy dostanu kvalitní a rychlou odpověď.
Ondřej a Leona
Ondřej a Leona Žídkovi
IT system administrator a laboratorní technik
S přítelem jsme chtěli začít řešit hypotéku, ale moc jsme si s tím nevěděli rady. Tak jsme se obrátili na Honzu s Terezkou. Byla to dobrá volba. Přes všechny komplikace si se vším dokázali poradit. O všem nás neustále informovali. A tak jsme první část naší dlouhé cesty (koupě pozemku) dotáhli do dobrého konce. Před námi je teď část druhá. Věříme, že s jejich pomocí ji opět úspěšně zvládneme.
Filip Pírek a Tereza Volná
Stavební dělník a zubní laborantka
Už několik let mě trápí křečové žíly. Moje stará pojistná smlouva však toto onemocnění nezahrnovala. Když jsem se rozhodl pro změnu, pojišťovny mi nabízely jen výluky a nevýhodné podmínky. Nakonec Honza s Terezou našli řešení u pojišťovny, kde jsem dostal jen minimální přirážku k měsíční platbě pojistného. Shodou okolností v brzké době došlo k související pojistné události. Pojišťovna vše bez problému vyplnila. S klidným svědomím mohu proto jejich služby doporučit.
Václav Bednář
Operátor