Prodáte nemovitost za MAXIMUM a bez starostí

Zažijete prvotřídní realitní servis

Ať už chcete svou nemovitost prodat, nebo pronajmout, jistíme vás po celou dobu spolupráce tak, abyste rychle, bezpečně a bez starostí prodali/pronajali za MAXIMÁLNÍ možnou cenu.

Stojíme při vás my i Broker Consulting

Díky sdílené síti poptávek a široké databázi klientů pracuje ve váš prospěch i každý z 2 000 realitních makléřů této velké společnosti. Mnohem rychleji tak najdeme kupce, který za nemovitost zaplatí nejvíce.

10 kroků, díky kterým prodáme vaši nemovitost za MAXIMUM

Krok za krokem

Voláme si/potkáme se

Zjišťujeme veškeré informace o nemovitosti a vaše očekávání od prodeje.

Stanovíme tržní cenu nemovitosti. Zdarma

Na základě tržní analýzy, interních informací společnosti Broker Consulting a vlastního know-how nastavujeme tržní cenu nemovitosti jak v aktuálním stavu, tak i po navržených úpravách. Ty dokáží zvednou cenu nemovitosti v řádech i stovek tisíc korun.

papirove stitky cena

Podepíšeme výhradní smlouvu

Jsme domluveni na ceně, podmínkách spolupráce, plánu prodeje i provizi. Vše je ve smlouvě. Vše je pro vás i pro nás v pořádku. Podepisujeme smlouvu.

Proměníme nemovitost v atraktivní zboží

Drobné stavební úpravy v hodnotě třeba pár desítek tisíc, pořádný úklid a home staging… Nemovitost tímto proměňujeme v mnohem atraktivnější zboží s cenovkou o velké desítky až stovky tisíc víc oproti původnímu stavu.

Nemovitost profesionálně nafotíme, natočíme,...

Nádherné fotografie, atraktivní videoprohlídky, 3D scan, plánky i půdorysy zásadně urychlují prodej vaší nemovitosti. Proto na jejich kvalitě nešetříme.

lev

Nemovitost inzerujeme na všech serverech

Veškeré realitní i placené servery, weby, sociální sítě, prodejní billboardy,… i každý realitní makléř společnosti Broker Consulting pracuje pro vás prospěch. Maximalizujeme tak úspěch prodeje.

7.

Zajišťujeme veškerou komunikaci a prohlídky

Dotazy, námitky, tlak na snížení ceny a vyjednávání,… Řešíme za vás veškerou komunikaci. Na základě bonity a způsobu financování filtrujeme jen opravdové zájemce a organizujeme s nimi prohlídky. Rezervační smlouvu podepisujeme s kupcem, který je ochotný za vaši nemovitost zaplatit nejvíce.

8.

Zajišťujeme finance a papírování

S kupcem, který nemá hotovost v celé výši, řešíme nejvýhodnější hypotéku tak, ať celý obchod probíhá rychle a hladce. S advokátem zajišťujeme veškeré smlouvy, advokátní úschovu, předávací protokoly a návrh na vklad do katastru nemovitostí. Vy jste bez starostí, protože neřešíte vůbec nic.

marketa klimeckova financovani jan s terezou
9.

HOTOVO! Běžně do 2 měsíců od 1. schůzky

Novým majitelům předáváme nemovitost a přepisujeme energie. Vy už máte své peníze na účtu a teprve teď nám platíte předem schválenou provizi.

10.

Mějte i vy jistotu profesionální a etické spolupráce.

Kontaktujte nás

Reference těch, kterým jsme s hypotékou pomohli

V březnu 2020 jsme se rozhodli ke koupi rodinného domu. Jelikož jsme oba lékaři a máme málo času, naší představou byla stavba na klíč. Společnost Broker Consulting a realitní makléřky Sandra Břemková s Michaelou Křížkovou nám představily velmi dobrou nabídku v požadované lokalitě. Veškerá jednání byla přátelská, korektní a v námi preferovaných termínech.

S vyřízením hypotéky nám zásadně pomohli hypoteční specialisté Jan Šamárek s Terezou Valentovou. Přes veškerá úskalí v období „koronakrize“ se díky jejich nasazení povedlo požadovanou hypotéku dostat a my si tak splnili sen v podobě nového bydlení v rodinném domě. Přístup Honzy s Terezou je dle našeho názoru skvělý – s velkým zájmem o klienty, což nemusí být vždy standardem. Nemalá pomoc byla také v podobě založení kvalitního životního pojištění pro nás oba a pojištění bytu pro ručení k hypotéce. Velmi doporučujeme využití profesionálních služeb Broker Consulting a jejich hypotečních specialistů. Naše zkušenost byla výborná.
MUDr. Marek Plášek a MUDr. Petra Pizurová
Doktoři

Reference těch, kterým jsme s hypotékou pomohli

Banky, pojišťovny, finanční společnosti a jejich úlisní „poradci”, kteří na nás chtějí jen vydělávat. Tisíce produktů, nekonečných dokumentů, smluv, podmínek, polopravd a lží... Byrokratický svět, který nám vůbec nevoní. Neobejdeme se však bez něj. Své životní cíle si chceme plnit a bez kvalitních finančních produktů to jednoduše nejde. Proto jsme opravdu vděční, že spolupracujeme s Honzou a Terkou. Jsou etickou i profesionální elitou v tomto jinak ne moc férovém oboru. Teď už nemusíme vůbec ztrácet čas hledáním a ověřováním informací = dělají vše za nás a mají naši 100% důvěru. Víme, že společně nastavený finanční plán je ideální pro naše potřeby a je funkční. Oceňujeme ho obzvlášť teď, kdy řešíme hypotéku. Nedovedeme si vůbec představit, že bychom všechno to peklo okolo zvládali sami. Honza s Terkou přesně ví, co a proč dělají. Navíc, díky jejich doporučení spolupracujeme s Jiřím Žákem, realitním makléřem, který nás stejně kvalitně zastupuje a doprovází v hledání ideální nemovitosti. Máte naše velké DÍKY.
Ing. Tomáš Habr a Mgr. Valentýna Macková
Copywriter a online lektorka jazyků

Nezávazná poptávka
Zavoláme vám zpět

Nezávazná poptávka