Komplexní finanční a realitní služby

Jistíme vás při velkých rozhodnutích týkajících se peněz a bydlení

U všech finančních institucí v ČR máme navázané vztahy a pro vás zajištěné „velkoobchodní“ podmínky produktů, které byste jako jednotlivci nikdy nezískali.

Při spolupráci klademe důraz na hlubokou lidskost, vnímání potřeb, srozumitelnou komunikaci a vysoký standard objektivně nabízených služeb, za kterými se skrývá cenné know-how.

Vy tak máte 100% garanci a jistotu:

Takto spolupráci hodnotí naši klienti

Desítky skutečných příběhů najdete na našem webu a stejně tak na Google profilu. Dozvíte se konkrétně, jak k jednotlivým situacím přistupujeme, co vše zajišťujeme a čeho si klienti na nás nejvíce cení.

Jan s Terezou & partneři nabídka práce
logo banky partneri

Služby, ve kterých jsme opravdu SILNÍ

Hypotéky a prodej nemovitostí

Pokud chcete nemovitost rekonstruovat, nebo kupovat, pomáháme vám s kompletním financováním. Neřešíte vůbec nic a přitom máte ty nejlepší podmínky na trhu = žádné poplatky a nejnižší úrokovou sazbu.

Pokud nemovitost prodáváte, jistíme vás po celou dobu spolupráce tak, abyste rychle, bezpečně a bez starostí prodali za MAXIMÁLNÍ možnou cenu.

Máme bohaté zkušenosti – během let 2018 až 2021 jsme zrealizovali 105 hypoték v celkové hodnotě 279 000 000 Kč.

Jan s Terezou nabídka práce

Hlavní manažer a finanční specialista Bc. Jan Šamárek a hlavní obchodní asistentka Tereza Šamárková

Životní pojištění

Životná pojistka vám i rodině finančně kryje záda v případě smrti, nemoci, invalidity, úrazu a dalších rizik = vy pojišťovně platíte za pronájem bezpečí a inkasujete od ní, kdykoliv se něco stane. Aby tomu tak 100% bylo, musíte mít pojištění sjednané předem, kvalitně a od té správné pojišťovny.

Mít kvalitně nastavené životní pojištění je know-how, na kterém si zakládáme. Podle vašich lékařských záznamů oslovíme cca 3 nejvhodnější pojišťovny a zjistíme, za jakých podmínek vás přijmou do pojištění (výluky, přirážky,…). Získáme tak jasná „pravidla hry“ a díky tomu vybereme takové pojištění, které vám na míru vašich potřeb pokryje všechna velká životní rizika.

Pamatujte: pojištění je jediným produktem na světě, který nelze sjednat, když jej potřebujete, tzn. když se něco stane. Musíte ho mít sjednaný už předem.

certifikovany realitni makler dominik klimecek opava

Realitní specialista Dominik Klimeček

Majetkové pojištění

U majetkového pojištění platí stejné pravidlo jako u „životka“. Je nutné ho mít sjednané předem, jinak v případě nutnosti nic nedostanete. Velkou roli hraje i správně zvolená pojišťovna a kvalita nastavení smluv.

Pro finanční ochranu před jakýmikoliv riziky vám zajistíme:

Smlouvy připravujeme na počkání, bez časové prodlevy. K výročí smluv se vám ozýváme a provádíme tzv. přepočet odpovídající aktuálním potřebám. U servisních schůzek kontrolujeme, zda váš majetek není podpojištěný.

bc marketa klimeckova finance opava zakaznik

Finanční specialistka Bc. Markéta Klimečková

Spoření a investice

Abyste ochránili své peníze před inflací a zároveň naspořili třeba na dřívější splacení hypotéky, kvalitní rentu v důchodu, nové auto, parádní dovolenou, dětem na školu,… musíte bezpečně a efektivně zhodnocovat své peníze.

Kolik a do čeho? To řešíme individuálně s každým klientem podle jeho možností, cílů a investičních zkušeností. Důraz klademe i na roční servisy, kde jednotlivé produkty hodnotíme.

Hodnota finančního poradce se pozná podle toho, kolik majetku svým klientům vybuduje. Ne podle počtu sjednaných produktů.

Jana Plačková asistentka Jan s Terezou

Asistentka Ing. Jana Plačková

Půjčky a dluhy

Půjčky jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. Vždy si prvně pečlivě promyslete, zda opravdu danou věc potřebujete. Pokud ano, pohlídáme, abyste dostali ty nejnižší úrokové sazby na trhu.

V případě, že už půjčky a dluhy máte, pomáháme vám se těch drahých zbavit či je refinancovat jinam, kde dostanete výhodnější podmínky.

Kolik stojí naše služby

Děláme provizní poradenství, tzn. jsme placeni finančními institucemi z realizovaných obchodů. Veškeré konzultace jsou proto zdarma.

jan samarek broker consulting finance opava
Jan s Terezou & partneři nabídka práce

Nezávazná poptávka