Hypotéka, se kterou hladce zhmotníte své sny

Dovedeme vás k nejvýhodnějšímu zafinancování vaší nemovitosti

Pokud chcete nemovitost rekonstruovat, nebo kupovat, pomáháme vám s kompletním financováním. Neřešíte vůbec nic a přitom máte ty nejlepší podmínky na trhu = žádné poplatky a nejnižší úrokovou sazbu.

Pokud nemovitost prodáváte, připravujeme zájemce na financování tak, ať celý obchod probíhá rychle a hladce.

tym hypoteka jan samarek opava

Nejvýhodnější hypotéka

Krok za krokem

O pěkné nemovitosti je velký zájem.

Buďte připravení

„Až se nám něco bude líbit, skočíme do banky a vyřešíme si hypotéku.“ Pokud postupujete přesně takto, bude to pro vás rychlý konec hry. Abyste nemovitost získali, musíte mít přesně vyspecifikovaný záměr a vyřešené své finance = předschválenou hypotéku.

V prvním bodě tedy konzultujeme a stanovujeme přesný záměr z pohledu vašich dlouhodobých cílů. Víte tak, zda je pro vás nejlepší:

lev

Nejlepší podmínky v bance sami nedostanete.

Buďte VIP

Nejlepší podmínky v bance sami nedostanete.

Buďte VIP

Banky dávají ty nejlepší podmínky pouze velkým společnostem, které jim denně přináší několikamiliónové obraty = např. nám, protože jsme součástí Broker Consulting.

Na základě výsledků předběžného scoringu (příjmy vs. výdaje, zaměstnání vs. podníkání, vlastní zdroje,…) a našeho know-how nastavujeme ideální plán jak nemovitost zainvestujete a vybíráme takovou instituci, která vám dá opravdu ty nejlepší podmínky na trhu. Tím, že zastupujeme většinu významných bank a institucí, máte jistotu, že pro vás vybíráme to nejlepší, co může být. Že máte opravdové VIP podmínky.

Po dodání všech podkladů bance čekáme na její vyjádření, kolik přesně peněz a za jakých podmínek vám půjčí. Pokud je ve vašich registrech vše v pořádku, máte hypotéku předschválenou a můžete jít hledat/kupovat nemovitost.

Hledání a koupě nemovitosti.

Buďte od A do Z v péči profíků

Ať už svou nemovitost kupujete nebo prodáváte, pomáháme vám nejen s řešením celé finanční stránky, ale také se samotným prodejem/nákupem, papírováním, právní kontrolou smluv i případnou rekonstrukcí.

Ve všech zmíněných oblastech spolupracujeme s ověřenými profesionály, kteří vás jistí v každém kroku. Jste tak v naprostém bezpečí = kupujete/prodáváte nemovitost bez rizik a za ty nejlepší peníze.

jan s terezou tym opava

Realizace a čerpání hypotéky.

Mějte 100% jistotu

Ve chvíli, kdy máme potvrzené, že nemovitost neskrývá žádné vady a její cena odpovídá realitě, přistupujeme k samotné realizaci a následnému čerpání hypotéky.

Veškeré smlouvy ověřujeme u právníka a peníze převádíme přes advokátní úschovnu. Vy tak neřešíte vůbec nic a máte 100% jistotu, že bezpečně kupujete nemovitost za těch nejlepších podmínek na trhu = nejnižší úrok, žádné poplatky a vše pod jednou střechou. U nás.

šachy ruka

Reference těch, kterým jsme s hypotékou pomohli

V březnu 2020 jsme se rozhodli ke koupi rodinného domu. Jelikož jsme oba lékaři a máme málo času, naší představou byla stavba na klíč. Společnost Broker Consulting a realitní makléřky Sandra Břemková s Michaelou Křížkovou nám představily velmi dobrou nabídku v požadované lokalitě. Veškerá jednání byla přátelská, korektní a v námi preferovaných termínech.

S vyřízením hypotéky nám zásadně pomohli hypoteční specialisté Jan Šamárek s Terezou Valentovou. Přes veškerá úskalí v období „koronakrize“ se díky jejich nasazení povedlo požadovanou hypotéku dostat a my si tak splnili sen v podobě nového bydlení v rodinném domě. Přístup Honzy s Terezou je dle našeho názoru skvělý – s velkým zájmem o klienty, což nemusí být vždy standardem. Nemalá pomoc byla také v podobě založení kvalitního životního pojištění pro nás oba a pojištění bytu pro ručení k hypotéce. Velmi doporučujeme využití profesionálních služeb Broker Consulting a jejich hypotečních specialistů. Naše zkušenost byla výborná.
MUDr. Marek Plášek a MUDr. Petra Pizurová
Doktoři
Banky, pojišťovny, finanční společnosti a jejich úlisní „poradci”, kteří na nás chtějí jen vydělávat. Tisíce produktů, nekonečných dokumentů, smluv, podmínek, polopravd a lží... Byrokratický svět, který nám vůbec nevoní. Neobejdeme se však bez něj. Své životní cíle si chceme plnit a bez kvalitních finančních produktů to jednoduše nejde. Proto jsme opravdu vděční, že spolupracujeme s Honzou a Terkou. Jsou etickou i profesionální elitou v tomto jinak ne moc férovém oboru. Teď už nemusíme vůbec ztrácet čas hledáním a ověřováním informací = dělají vše za nás a mají naši 100% důvěru. Víme, že společně nastavený finanční plán je ideální pro naše potřeby a je funkční. Oceňujeme ho obzvlášť teď, kdy řešíme hypotéku. Nedovedeme si vůbec představit, že bychom všechno to peklo okolo zvládali sami. Honza s Terkou přesně ví, co a proč dělají. Navíc, díky jejich doporučení spolupracujeme s Jiřím Žákem, realitním makléřem, který nás stejně kvalitně zastupuje a doprovází v hledání ideální nemovitosti. Máte naše velké DÍKY.
Ing. Tomáš Habr a Mgr. Valentýna Macková
Copywriter a online lektorka jazyků

Mějte i vy jistotu profesionální a etické spolupráce.

Kontaktujte nás

Vy se ohledně hypoték ptáte.

My odpovídáme

Fixace u hypotéky
Časový úsek, po který je úroková sazba neměnná. Např. 3, 5, 8, 10, 15, nebo 20 let. Volbu úrokové sazby vždy důkladně komunikujeme.

Jak na odložení splátek hypotéky?
V případě, že se dostanete do situace, kdy nemůžete z nějakého důvodu hypotéku splácet, je to vždy o individuální konzultaci s danou institucí.

Jaká je průměrná úroková sazba u hypoték?
Nejnižší průměrná úroková sazba byla v listopadu 2016, a to 1,77 %. Nejvyšší pak v roce 1995, neuvěřitelných 14 %. Ekonomicky výhodná úroková sazba se pohybuje vždy pod inflací. Průměrná inflace od roku 1999 do roku 2020 je 2,27 %.

Jak dlouho trvá schválení/vyřízení hypotéky?
Nejrychlejší vyřízení (podpis hypotéky a její vyčerpání), pokud jsou všechny podklady, se dá stihnout do 14 dnů. Průměrné vyřízení však trvá měsíc až dva. V případě složitějších záměrů déle.

Jaké jsou podmínky získání hypotéky?
Klíčový je zdroj příjmu, výše příjmu, závazky a poměr vlastních peněz či jiné zástavy.

OSVČ a hypotéka
Platí obecné pravidlo: „Kdo platí nízké daně, nemá na hypotéku.” Obecně je tedy příjem z podnikání náročnější. Byť jsou příjmy vysoké, tak díky nízkému daňovému základu jsou pro banku nedostatečné. Jsou však pravidla a způsoby, aby byl spokojený klient i banka.

Jak na navýšení hypotéky?
Při žádosti o navýšení hypotéky je nutné individuální posouzení případu. Další možností je refinancování hypotéky s navýšením, nebo nová hypotéka na stávající nemovitost.

Jak na refinancování hypotéky?
Nejvzdálenější termín refinancování hypotéky k jiné instituci je až 3 roky dopředu. Další možností je tzv. refixace, kdy požádáte svou stávající banku o blokaci nové sazby dopředu. Výhodou tohoto řešení je, že se vyhnete novým poplatkům, které jsou běžné u refinancování.

Hypotéka na nemovitost v zahraničí
Existují 3 možnosti. Vyřídit hypotéku se zahraniční bankou. Díky tomu můžete danou nemovitostí také ručit. Další možností je americká hypotéka, kde ručíte nemovitostí v ČR. Poslední možností je vhodná banka v ČR, která by koupi nemovitosti v zahraničí umožňovala. Ručíte opět nemovitostí v ČR.

Hypotéka před manželstvím vs. hypotéka na jednoho z manželů vs. hypotéka pro dva
Z pohledu banky není žádné plus, pokud jste v manželství, nebo nejste. Z pohledu flexibility je lepší, když v manželství nejste. Pokud je společné jmění manželů, což většina manželských párů má, pak v hypotéce musí být vždy oba. Není tedy možné vyřídit hypotéku pouze na jednoho.

Výpočet hypotéky online
Slovo „hypotéka” patří z pohledu placených reklam k nejdražším. Naprostá většina srovnávačů hypoték je vázána na kontaktní formulář, díky kterému generují kontakty, které si následně kupují finanční poradci. Cena takového kontaktu se pohybuje od 800 do 1 500 Kč bez ohledu na to, zdali se obchod uzavře, nebo neuzavře. Aby to bylo lákavé, srovnávače nabízejí nejnižší možné sazby, které jsou v bankách možné v opravdu ojedinělých případech. Proto se výsledná úroková sazba u hypotéky často liší od nabídkové ze srovnávače.

Napadají vás nějaký další dotazy? Pište, volejte. Jsme připravení vám na ně odpovědět.

E-book k hypotékám, který jednoduše musíte mít

Všechny informace v jednom dokumentu?
Tady je!

Nezávazná poptávka
Zavoláme vám zpět

Nezávazná poptávka