Jsme tým, který vám dává jistotu v oblasti financí a realit

tým jan šamárek
Bc. Jan Šamárek
Tereza Šamárková
Dominik Klimeček
Bc. Markéta Klimečková

Podporujeme se v silných stránkách, vykrýváme své slabiny. Nikdy nestojíme na místě. Neustále se vzděláváme jak interně v rámci firmy Broker Consulting, tak i externě u profesionálního kouče a mentora.

Ať už tak budete spolupracovat s kýmkoliv z nás, vždy dostanete zodpovědně a profesionálně odvedenou službu, která 100% splní vaše potřeby a přání.

jan samarek finance

Bc. Jan Šamárek

Hlavní manažer/konzultant, investiční,
hypoteční a úvěrový specialista

Zdravý životní styl jsem vždy považoval za základní stavební kámen zodpovědného a spokojeného života. Od toho se odvíjel start mé pracovní kariéry, kdy jsem se věnoval prodeji Zelených potravin společnosti Green Ways. Pomalu jsem si ale začal uvědomovat, že ne každý si může takové potraviny dovolit. Došel jsem k závěru, že lidskou pohodu zásadně ovlivňuje stav zdraví a hojnost v peněžence. A to byl můj odrazový můstek ke kariéře ve financích. Své zázemí jsem postupně našel u společnosti Broker Consulting, kterou díky přísnému řádu, kvalitnímu vzdělávání a nadstandardním službám považuji za špičku v oboru. S touto firmou v zádech a naprosto profesionálnímu přístupu ke své práci můžu svým klientům zabezpečit finanční pohodu a tím i související zdraví a radostné vztahy.

Očekávejte ode mě: Řád a smysluplnost, kvalitní vzdělávání a vztahy, spolehlivost, férovost, přímočarost a flexibilitu.

tereza valentova finance

Tereza Šamárková

Hlavní obchodní
asistentka

S Honzou po boku a pod záštitou Broker Consulting jsem našla ten správný profesionální impuls a směr. Svými odbornými zkušenostmi Honzu podporuji a doplňuji. Uvolňuji mu ruce a dodávám potřebný čas, který může pak plně věnovat klientům a schůzkám s nimi. Zároveň pro naše klienty a pro nás zajišťuji maximálně kvalitní servis: starám se, aby veškeré smlouvy a materiály měly svůj řád, byly přehledné a srozumitelné. Díky tomu tak i po deseti letech budete vědět, co vám smlouvy zabezpečují. Přeji si, aby nás lidé vnímali jako profíky, na které se můžou vždy s klidným srdcem obrátit.

Očekávejte ode mě: Řád a efektivní systém práce, preciznost, důslednost, kvalitní péče o vztahy s klienty i s kolegy

Bc. Markéta Klimečková

Konzultantka, investiční, hypoteční a
úvěrová specialistka

Dominik Klimeček

Realitní
specialista

Pobočky v Opavě a Hlučíně, kde
se můžeme setkat. Anebo u vás doma

Naše kancelář v Opavě

Pobočka v Hlučíně