„Srovnám vám finance do latě“ 

Bc. Markéta Klimečková

Konzultantka, investiční, hypoteční a úvěrová specialistka

bc marketa klimeckova finance opava hlucin broker consulting

Proč řešit finance právě se mnou

Díky kvalitnímu zázemí společnosti Broker Consulting mám k dispozici portfolio těch nejlepších produktů od všech finančních institucí na trhu. A navíc s výhodnými podmínkami, které byste sami v bance/pojišťovně nedostali.

Hypotéky

Nic neřešíte ani neobíháte. Zastřešuji celý proces

Spoření a investice

Šetříte dětem, na nové auto, dům i rentu

Pojištění

Zabezpečujete sebe i svou rodinu při úrazu, nemoci či poškození majetku

Úvěry

Půjčujete si s jistotou minimálního přeplatku

Jsem vaší etickou a profesionální jistotou v oblasti financí

bc marketa klimeckova finance opava zakaznik

Investice

Úvěry

Pojištění

Odbornost

Jsem certifikovanou finanční poradkyní

Od klientského centra až po zástupce manažera

Péče o zákazníky – školitelka – trenérka – supervizorka – zástupkyně manažera… taková byla moje 9letá cesta ve velké bankovní instituci. Rozmanitá práce na všech pozicích mě ohromně bavila, ale čím dál více jsem cítila potřebu „mít vše ve svých vlastních rukou“.

Proto jsem se rozhodla spolupracovat s Honzou a Terkou, kde můžu zhodnocovat ohromné množství zkušeností z velké korporace a zároveň využívat benefitů, které bych já a ani mí klienti sami v bance/pojišťovně nedostali.

Kvalitní poradenství, zázemí velké firmy a vlastní cíle

Velmi sympatická mi je etická cesta finančního poradenství s cílením na skutečné potřeby a přání klientů. Zároveň jako velkou výhodu vnímám zázemí firmy Broker Consulting, díky kterému vám dokáži nabídnout ty nejlepší produkty z celého spektra finančních institucí v ČR. Stejně tak mi imponuje kolektiv s podobnými hodnotami a možnost vytvářet si vlastní cíle a postupně je realizovat.

Jednou z mých hlavních motivací jsou spokojení klienti, o které můžu pečovat. Možná to zní jako klišé, ale realita je přesně taková. Přesvědčte se sami.

Očekávejte ode mě

Lidskost, profesionalitu, přímé a férové jednání, spolehlivost a jednoduché vysvětlení, v čem přesně vám mnou navrhovaný produkt pomůže

Takto klienti oceňují spolupráci se mnou
Proč při obchodu s nemovitostí jít do realitní kanceláře? Za mě je důvodem především klid, jistota a pohodlí. Obvyklý proces nákupu či prodeje nemovitosti bývá mnohdy stresující a problémový. S týmem z B.C. tomu tak není. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že tým B.C. má schopného experta z každého odvětví, které je potřeba. Celým procesem nákupu nemovitosti jsem byl proveden s tím, že jsem se nemusel kromě podpisů o nic starat. Celkově se dá říct, že když člověk kupuje dům přes B.C., tak si zároveň kupuje perfektní službu a poradenství se vším všudy. Poradenství a pomoc nekončí ani po zdárném konci obchodu, což je obrovské plus.

Nejvíce jsem byl v kontaktu s paní Bc. Markétou Klimečkovou. Její angažovanost a pohotovost velice chválím. Těším se na další budoucí spolupráci s B.C. ať už půjde o finance, nebo další nákup či prodej nemovitosti.
jiri frank
Jiří Frank
Softwarový inženýr
Moc si vážíme doporučení na pana Šamárka spolu s jeho kolegyni paní Klimečkovou. Všechny schůzky proběhly v naprosté profesionalitě a příjemné atmosféře. Dostali jsme odpovědi na všechny otázky, které pro nás byly stěžejní a dokonce jsme si odnesli i informace navíc, které nám budou jistě užitečné do budoucna.

Vše ohledně vyřízení hypotéky, dodání podkladů, domluvení formalit bylo řešeno opravu rychlostí blesku a jsme moc rádi, že nám v takovém, pro nás životním mezníku, byla nabídnuta pomoc profesionálů s empatickým a lidským přístupem.
sandra niklova asistentka
Sandra Niklová a Miroslav Hrabčák
Porodní asistentka a vedoucí kvality

Kontaktujte mě

Nejnovější postřehy ze světa hypoték, investic, pojištění i realit

Nezávazná poptávka