„Srovnám vám finance do latě“ 

Bc. Markéta Klimečková

Konzultantka, investiční, hypoteční a úvěrová specialistka

Proč řešit finance právě se mnou

Díky kvalitnímu zázemí společnosti Broker Consulting mám k dispozici portfolio těch nejlepších produktů od všech finančních institucí na trhu. A navíc s výhodnými podmínkami, které byste sami v bance/pojišťovně nedostali.

Hypotéky

Nic neřešíte ani neobíháte. Zastřešuji celý proces

Spoření a investice

Šetříte dětem, na nové auto, dům i rentu

Pojištění

Zabezpečujete sebe i svou rodinu při úrazu, nemoci či poškození majetku

Úvěry

Půjčujete si s jistotou minimálního přeplatku

Jsem vaší etickou a profesionální jistotou v oblasti financí

Jan Šamárek finance

Investice

Úvěry

Pojištění

Odbornost

Jsem certifikovanou finanční poradkyní

Od klientského centra až po zástupce manažera

Péče o zákazníky – školitelka – trenérka – supervizorka – zástupkyně manažera… taková byla moje 9letá cesta ve velké bankovní instituci. Rozmanitá práce na všech pozicích mě ohromně bavila, ale čím dál více jsem cítila potřebu „mít vše ve svých vlastních rukou“.

Proto jsem se rozhodla spolupracovat s Honzou a Terkou, kde můžu zhodnocovat ohromné množství zkušeností z velké korporace a zároveň využívat benefitů, které bych já a ani mí klienti sami v bance/pojišťovně nedostali.

Kvalitní poradenství, zázemí velké firmy a vlastní cíle

Velmi sympatická mi je etická cesta finančního poradenství s cílením na skutečné potřeby a přání klientů. Zároveň jako velkou výhodu vnímám zázemí firmy Broker Consulting, díky kterému vám dokáži nabídnout ty nejlepší produkty z celého spektra finančních institucí v ČR. Stejně tak mi imponuje kolektiv s podobnými hodnotami a možnost vytvářet si vlastní cíle a postupně je realizovat.

Jednou z mých hlavních motivací jsou spokojení klienti, o které můžu pečovat. Možná to zní jako klišé, ale realita je přesně taková. Přesvědčte se sami.

Očekávejte ode mě

Lidskost, profesionalitu, přímé a férové jednání, spolehlivost a jednoduché vysvětlení, v čem přesně vám mnou navrhovaný produkt pomůže

Kontaktujte mě

Nejnovější postřehy ze světa hypoték, investic, pojištění i realit