„Srovnám vám finance do latě“ 

Dominik Klimeček

Realitní specialista

realitni makler dominik klimecek broker consulting opava

Proč řešit reality právě se mnou

Při hledání i prodeji nemovitosti pracuji ve váš prospěch nejen já, ale každý z 2 000 realitních makléřů společnosti Broker Consulting. Kdokoliv z nich může mít v portfoliu byt či dům, který hledáte. Nebo kupce, kterého potřebujete.

Odhad ceny nemovitosti zdarma
Konzultace stavu a případných úprav nemovitosti
Prodej a pronájem nemovitosti
Pomoc s koupí nemovitosti

Jsem vaší etickou a profesionální jistotou v oblasti realit

certifikovany realitni makler dominik klimecek opava

Investice

Investice

Úvěry

Pojištění

Odbornost

Jsem certifikovaným realitním makléřem

Růst a kvalitní vztahy jsou pro mě prioritou

Velké zkušenosti pro profesi realitního makléře jsem získal jako agronom u 2. největší zemědělské skupiny v ČR. Měl jsem na starost nákup orné půdy a zároveň jsem vedl tým 35 lidí. Zemědělství zůstalo mým obrovským hobby dodnes.

V každé práci pro mě vždy bylo/je největší motivací to, že se můžu kariérně posouvat a zároveň navazovat kvalitní obchodní a přátelské vztahy.

V realitách můžu být sám sebou a zároveň pomáhat…

Neskutečně mě baví ta chemie mezi mnou, mými kolegy a klienty, kterým pomáhám realizovat často největší obchod jejich života. A nemusím si přitom vůbec na nic hrát. Vím, že s mně přirozeným etickým přístupem, nabytým know-how a s obrovskou firmou Broker Consulting v zádech bezpečně provedu celým procesem prodeje/koupě/pronájmu každého, kdo mi napíše/zavolá.

Očekávejte ode mě

Lidskost, profesionalitu, upřímné a férové jednání, spolehlivost a až obětavý přístup pro naplnění všech vašich potřeb a přání při prodeji, koupi nebo pronájmu nemovitosti

Kontaktujte mě

Nejnovější postřehy ze světa realit, hypoték, investic a pojištění

Nezávazná poptávka